ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5314258
nr 531 4258
Förgylld, 1800-tal, höjd: 182 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 juni 2008
kl 17:20:52
700 kr
950 kr
850 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr